Küçük benzetmeler

sen bana

Bu blog’u takip edip aynı zamanda futbolla yakından ilgilenen insanlara biraz kırgınım. Geçen hafta tamamen profesyonel sebeplerle izlediğim bir dünya kupası maçı olmasa II. Carlos’un bilinmeyen özel hayatı ortaya çıkmayacaktı.

Yeni kankam Carlos Piuuu’dan bahsediyorum. Müsabaka esnasında “Kim bu Carlos?” diye sormamın üzerine “sen adamın isminin Carlos olduğunu nereden biliyorsun?” cevabını alıp afallamam sonucunda tanıştığım futbolcudan. Yoksa… Yoksa olmadı sandığımız şey olmuş olabilir mi? 2000’lerde mahzun kralın torunları İspanya sınırları içinde mi dolaşıyor? Bilmiyorum, hiç bilemiyorum. Lakin kafamda kırk tilki dolaşmıyor dersem yalan olur.

Size II. Carlos’tan bahsetmiş olmama rağmen Piuuu Bey’le olan alakayı fark edip de beni uyarmadığınız için biraz darılmış durumdayım. Ayrıca ismi Dünyevi Zevkler Bahçesi olan bir blog’da bu konuyu irdelemen biraz garip değil mi diyecek olursanız “ödeştik” der geçerim. Bunu da bilin.

Şimdi bu blog yazısından kaçmanın zamanı. O zaman son kez zevk aldığımız biçimde hep beraber koşarak uzaklaşalım: Piuuu.

Previous Post Next Post

Bir de bu yazilar var

3 Yorum

 • Reply ahmet cihat toker 16/07/2010 at 05:00

  katalan prensi pujol sakin ha kendini avusturya asilli bir kastilyaliya benzettigini duymasin.

 • Reply b 07/08/2010 at 09:46

  futbolcu olanın fotoğrafını görür görmez benim de aklıma şu geldi:

  http://www.youtube.com/watch?v=ru72EWC3RzA&feature=related

  • Reply bahar malik 09/08/2010 at 01:47

   :) Dünya acayiplikler ile dolu bence b.

  Yorum yazın