Günlerin getirdikleri, Kısa kısa

Ve son hafta

Bu hafta da Internet’te gözüme takılanları sizlerle paylaşmak istiyorum. Bunu son kez yapıyorum. O yüzden umarım beğenirsiniz.

* Down By Law polaroidlerini beğendim.
* Fitzgerald’ı yazarken çekmişler.
* Hakan Malik’in öğrettiği güzel tasarımlı siteden gelsin: New York Writers on the Magic of Central Park
* Respect!
* Sonbahar özlemiyle tutuşuyorum. Kendime son moda bir şemsiye bile almaya çalıştım. Ama ülkemize gelmiyormuş.
* Bundan hoşlanacağını düşündüğüm birkaç arkadaşım var.
*Johnny Depp’in gün geçtikçe yaşlı kızılderili şeflerine benzemesine az da olsa üzülmüyor musunuz?
* Bu kitap çok güzel. (Belki ileride konuşuruz)
* Normalde kitap okumayı ve kitap okuyanları yücelten foto blog girdilerinden çok hoşlanmıyorum. Ama buna güldüğümü saklayacak değilim.
* İtiraf ediyorum bu haftayı sadece bu fotoğrafı sizinle paylaşmak için yazdım. Gördüğüm günden beri çok yakışan altyazısı ekseninde dolaşan tarif edemediğim tuhaf duygular içindeyim. “Uyarmadın” demeyin diye baştan söylüyorum: Hâlâ açmamak için şansınız var. İnat edenler için işte günlerdir içimi kemiren o fotoğraf: Oh tanrım!

Kötü finalle yazıyı bitirmek diye buna denir. Sözün bittiği noktadayız. Bitti.

Previous Post Next Post

Bir de bu yazilar var

2 Yorum

  • Reply epinar 24/08/2012 at 03:39

    Evet sayin Malik, son resim sebebi ile kisa bir akil tutulmasi gecirdigimden yorum yapacagim bir kac noktayi unuttum. Aklimda kalan tek sey Johnny Depp oldu. Simdi kendisi yasayan bir Tim Burton karakteri oldugu icin normal bir sekilde yaslanmamali. O yuzden her sey olmasi gerektigi gibi gidiyor diye dusunuyorum. Ha yaslaniyor olmasina uzulmuyor musun diyorsan birazcik uzuluyor olabilirim.

    • Reply bahar malik 24/08/2012 at 16:36

      Sayın Pınar size itiraf etmeyeceğim de kime edeceğim: Ben bu Tim Burton olayından da çoktandır sıkılıyorum. Ricky Gervais ödül törenlerinden birinde “Please welcome the man who will wear literally anything Tim Burton tells him to, Johnny Depp.” demişti. Bazen Johnny Depp’i omuzlarından sarsarak kendine getirmek istiyorum. Ama artık çok geç biliyorum. Oysa kendisinin şu halini dahi sevmiştim, düşün yani: http://25.media.tumblr.com/tumblr_ln0h8umzzl1qbkiyvo1_500.gif

    Yorum yazın