Garip adamlar

Beş neşeli Bill Murray linki

Son yıllarda kulaktan kulağa yayılan Bill Murray efsanesi hakkında ne düşünüyorsunuz bilemiyorum. Ama benim için Murray yıllar önceki Oscar töreninde ödülü Sean Penn’e kaptırdığında rakiplerinin aksine üzüntüsünü yüzündeki mimiklerde gördüğümüz dürüst adamdır. Yanılmıyorsam Murray efsanesinin çıkış noktası davetsiz olduğu halde bir anda kapısından içeri girdiği New York’taki bir hipster partisi haberiydi. O günden beri hakkında eğlenceli, komik, garip ve üzüntü verici olarak sınıflandırabileceğim o kadar çok şey okudum ki bunlardan ilgimi çekenleri bir blog yazısında bir araya getirmeye karar verdim. Umarım beğenirsiniz.

1. Bill Murray Party Crash Tour:

Yaz başında oyuncunun party crash tur programı açıklandı. Tüm absürdlüğüne rağmen haber “doğru olabilir mi?” diye düşündürtüyor. Öte yandan programın duyulmasının ardından oluşan tepkileri eğlenceli buldum.

2. Bill Murray boyama kitabı:

Geçen ay oyuncunun boyama kitabının çıktığını birkaç blog’da okudum. Kim çocuğuna Bill Murray boyama kitabı almak istemez ki?

3. Bill Murray kağıt bebekleri:

Bu haftanın yeni haberi ise Bill Murray kağıt bebekleri oldu.

4. Kamera arkası:

Fantastic Mr Fox’un kamera arkası fotoğraf çekimlerine ait aşağıdaki fotoğraf da hoşuma gitti.

5. Bill Murray remiksi:

Flavorwire.com’da gördüğüm Bill Murray remiks’ini de buraya eklemek isterim.

Bill Murray aklına nereden geldi diye soranlarınız olacaktır. Bugün society6’te oyuncuya ait çok sayıda görselle karşılaşmam her şeyin tetikleyicisi oldu. Sizce aşağıdaki çalışmaların en güzeli hangisi? (Ben galiba en çok sonuncuyu sevdim)

Bu yazıyı hazırlarken Murray hakkında hiçbir zaman kesin yargılarımın olmadığını fark ettim. Peki sizlerin oyuncu hakkındaki fikirleri neler? Özellikle sevdiğiniz bir filmi var mı?

[Fotoğrafların telif hakları fotağrafı çeken fotoğrafçıya aittir. Bu görseller bilgilendirme amaçlı olarak kullanılmıştır.]

Previous Post Next Post

Bir de bu yazilar var

5 Yorum

 • Reply Bahar Malik 31/08/2012 at 12:45

  Bu yazıyı yazar yazmaz yeni bir şeyle karşılaştım: http://9gag.com/gag/4618950

 • Reply Hakan Malik 01/09/2012 at 03:38

  ya bu adama biraz kılım ama geçen lost in translation izledikten sonra bir sempati beslemeye başladım..enterasan tabi böyle şeyler…

  • Reply Bahar Malik 01/09/2012 at 04:18

   Bende de tam kızacakken üzülüp “hadi yine neyse” deme hissi uyandırıyor. Yalnız adamın bu efsaneleri ile ortalığı sallamasina ne diyorsun?

 • Reply Hakan Malik 02/09/2012 at 06:41

  adam az ya da çok herkeste benzer bir izlenim bırakıyor herhalde… efsaneleri başarılı bir pr kampanyası olarak değerlendirmek istiyorum, çünkü adam hakkında konuşulmasını sağlayacak ilginç argümanlar sunuyor bize. kar yağacak kar…

 • Yorum yazın